Факультет управління зустрічає гостей!

16 березня 2023 року факультет управління зустрічав гостей – учнів Комунального закладу освіти «СЗШ № 1»Дніпровської міської ради.

Після зустрічі із завідувачами кафедр факультету, які розповіли про спеціальності та освітні програми, школярі ознайомилися з аудиторним фондом, музеєм митної справи України, численними експозиціями та спортивною базою Університету.

У захваті від побаченого, школярі висловили своє враження: Університет митної справи та фінансів – їх вибір!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIda7f8738203

В УМСФ відбувся День абітурієнта ОНЛАЙН!

18 березня 2023 року в Університеті відбувся День абітурієнта онлайн. З привітальним словом виступив ректор Університету Дмитро Бочаров, який розповів майбутнім вступникам та їхнім батькам про переваги навчання в Університеті.

Модератором зустрічі виступила відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Тараненко, яка представила учасникам відеоконференції деканів факультетів, директора інституту, які розповіли про специфіку навчання та актуальність освітніх програм (спеціальностей) Університету, міжнародні можливості та нові спеціальності. 

Представники факультетів розповіли про Профільні центри Університету, які надають нашим студентам бази практик та у подальшому допомагають працевлаштуванню. 

Під час заходу, відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Тараненко розповіла про особливості складання НМТ у 2023 році, предмети, які будуть складатися, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. Також, відповіла на питання, які найбільш цікавлять майбутніх абітурієнтів. 

А ми запрошуємо безкоштовно відвідати наш Музей історії митної справи та експозицію «Валюти світу» та познайомитися з історією розвитку митної справи в Україні у зручний час, за попередньою домовленістю.

 

До наступних зустрічей! Сподіваємося, вже у стінах нашого університету.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId68cb30e96d

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області продовжує співпрацю з Університетом митної справи та фінансів

Так, на базі Головного управління Фонду області пройшов “круглий стіл” з деканом факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин університету Вікторією Даценко і завідувачкою кафедри соціального забезпечення та податкової політики Вікторією Тараненко, а також доцентами кафедри Тетяною Дулік і Тетяною Корягіною щодо нововведень 2022-2023 років у діяльності Пенсійного фонду України.
✅ На заході обговорили зміни у системі соціального страхування та адмініструванні житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг; взаємовідносини у цифровому форматі з надавачами житлово-комунальних послуг та розповіли про організацію прийому громадян у сервісних центрах.
Завершення “круглого столу” відзначилося досягненням домовленостей щодо подальшої співпраці та організації наступних зустрічей між сторонами.

❗️ Довідково: серед 1741 фахівця, у Головному управлінні працює 98 осіб, які здобули вищу освіту в Університеті митної справи та фінансів, серед них: 10 державних службовців працюють на керівних посадах, для 11 осіб — Фонд області став першим місцем роботи після закінчення навчання.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIda523da301a

Профорієнтаційний тиждень фінансового факультету

Фінансовий факультет на цьому тижні приймав школярів Дніпропетровщині: 

14.03.2023 р.  − комунальний заклад освіти навчально-виховний комплекс №61 ‟Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - техніко-економічний ліцей” Дніпровської міської ради;

15.03.2023 р. − комунальний заклад освіти ‟Середня загальноосвітня школа №8” Дніпровської міської ради;

16.03.2023 р. − Комунальний заклад освіти ‟Середня загальноосвітня школа №10 ім. І. І. Манжури” Дніпровської міської ради. 

Школярі на зустрічі з деканом факультету змогли дізнатися про умови вступу в цьому році, про переваги спеціальностей Університету, про студентське життя. Родзинкою зустрічі стала екскурсія в музей митної справи та на експозицію світових валют та монет». Дякуємо школярам за схвальні відгуки в соціальних мережах. 

Запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію Університетом. Запис на екскурсію за телефоном 066 73 86 431.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIdb8fcaa6d4e

УКРАЇНА, АВСТРАЛІЯ ТА НОВА ЗЕЛАНДІЯ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

16 березня 2023 р. студенти спеціальності 293 «Міжнародне право» зустрілися із Його Високоповажністю Василем Мирошниченко Послом України в Австралії та Новій Зеландії. Під час зустрічі учасники дізналися про особливості дипломатичної співпраці та перспективи розвитку україно-австралійських та україно-новозеландських взаємовідносин. Його Високоповажність Василь Мирошниченко наголосив, що Австралія та Нова Зеландія активно підтримують Україну в її протистоянні з рф не тільки політично, а також й військово-технічною допомогою. Спікер висловив побажання та рекомендації майбутнім юристам-міжнародникам щодо: необхідності вивчення та вдосконалення знань з іноземних мов; активно приймати участь у суспільному житті; набувати досвід комунікації в різних секторах, зокрема, медійної роботи, економіки, законодавства, публічної та культурної дипломатії. 

 

Кафедра міжнародного права Університету митної справи та фінансів висловлює вдячність команді організаторів за можливість взяти участь у заході та запрошує абітурієнтів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти 2023 року обирати для навчання спеціальність 293 «Міжнародне право».  

 

За більш детальною інформацією про спеціальність та навчання пропонуємо звертатись до завідувача кафедри міжнародного права

Сергія Михайловича Перепьолкіна

(+38 067-180-49-48)

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIdf28cad1609

Конкурс для студентів

Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів!

Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Оголошуємо початок конкурсу на грант у розмірі 20000 (двадцять тисяч) гривень! 

Студент може обрати будь яку тему, із запропонованих, за своїм бажанням. Написати твір згідно вимог.

Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів.

У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії! 

Приклади статей можна знайти за посиланням: ᐉ Статті в магазині VELIKI.

Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://veliki.com.ua/ua/dir_treadmills.htm#scholarship

Бажаємо успіхів та мирного неба!

Слава Україні!

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток