Дозвілля

Колективи художньої самодіяльності Університету митної справи та фінансів відомі не лише у рідному місті та в державі, але й далеко за межами України. Керівництво навчального закладу піклується про те, аби молодь не лише навчалася, а й мала можливості розвиватися творчо та представляти університет на кращих майданчиках України, а окремі колективи – мали би змогу демонструвати свої творчі надбання за межами рідної країни

 

  1. Народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» - володар Гран – Прі танцювальних фестивалів у Барселоні (Іспанія), Стамбулі (Туреччина), Болгарії та Литві, Лауреат Всеукраїнського конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, неодноразовий переможець обласного конкурсу студент року.

Керівник ансамблю - Жир Сергій Іванович, який створив і незмінно керує вже 42 роки колективом, кандидат фізико – математичних наук, доцент, проректор з організаційно - гуманітарної роботи університету.

 

  1. Єдиний у м. Дніпро колектив барабанщиць - учасник фестивалю в місті Стамбул (Туреччина), багаторазовий лауреат міжвузівського фестивалю художньої самодіяльності «Студентська весна», учасник урочистостей, присвячених відзначенню подій у місті. 

Керівник Валерія Валевська.

 

  1. Вокальна група «Промінь» - Лауреат міського та міжвузівського фестивалів художньої самодіяльності «Студентська весна».

Керівник Аліна Гулей.

 

  1. Студентський театр естрадної мініатюри - Лауреат міжвузівського фестивалю художньої самодіяльності «Студентська весна».

Керівник Лариса Іленко.

 

  1. Команда КВК «ІВАН» - учасник Студентського кубку з гумору в м. Дніпро.

Керівник Олександр Азаров.

 

  1. Вокально інструментальний ансамбль «Bless» - Лауреат міського та міжвузівського фестивалю художньої самодіяльності «Студентська весна».

Керівник Роман Рікус.