Програма Mitacs Accelerate International

Студенти будь-яких спеціальностей мають можливість отримати унікальний досвід та пройти оплачуване стажування у канадській компанії.  Розмір гранту – 15 000 канадських доларів. Тривалість стажування – 4 місяці. Формат стажування: робота над цікавими та практичними завданнями з професійної сфери стажера.

Щоб взяти участь у цій програмі, студент може або знайти професора, який потребує інтернів у конкретній галузі та запропонувати йому свою ідею дослідження, або ж обрати проєкт та запропонувати свою кандидатуру для реалізації вже існуючого дослідження.

Участь у програмі безкоштовна!

Дізнатись більше про Mitacs Accelerate  https://www.mitacs.ca/our-programs/accelerate-core-business/

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Український Офіс Програми імені Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.

Вимоги до кандидатів:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу. * Звертаємо вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Фулбрайта у 2024 році прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого 2022, але змушені були покинути країну через війну.
  • викладати (на умовах повної або неповної ставки) у ВНЗ або мати щонайменше 2 роки досвіду викладання, навчання в аспірантурі, дослідницької, адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі (TOEFL iBT не менше 80 балів)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів
  • подаватись на іншу дослідницьку програму Fulbright Scholar не раніше ніж через 2 роки після перемоги у конкурсі за програмою Fulbright Research and Development Program

Усі деталі за посиланням https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

МАГІСТР СПЕЦІАЛЬНОСТІ 262 ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ АРТЕМ МІНЄЄВ СТАВ ЛАУРЕАТОМ КОНКУРСУ ЕСЕ В РАМКАХ ЗИМОВОЇ ШКОЛИ З МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА

Ми раді поділитися новиною з нашого університетського співтовариства, магістр спеціальності 262 "Правоохоронна діяльність", Артем Мінєєв, здобув визнання на всеукраїнському рівні, ставши лауреатом конкурсу есе, проведеного в рамках Зимової школи з міжнародного гуманітарного права під егідою "Юридична професія під час та після війни". Його робота відрізнялася глибокими знаннями та критичним мисленням, що викликало високу оцінку журі.

Цей освітній захід зібрав провідних юристів та експертів, які обмінювалися знаннями та досвідом у сфері прав людини та гуманітарного права в умовах воєнного конфлікту.

Щиро вітаємо Артема з цим значущим досягненням та бажаємо йому нових успіхів на шляху до вдосконалення професійних навичок і знань!

ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З РЕСПУБЛІКОЮ КОРЕЯ В ОСВІТНІЙ СФЕРІ

19 квітня 2024 р. в Університеті митної справи та фінансів відбулась публічна лекція Костянтина Олексійовича Баханова - доктора педагогічних наук, професора, провідного теоретика і практика в Україні з методики педагогічної майстерності для учнів, студентів спеціальностей «Міжнародний туризм» та «Історія та археологія». Лекція проведена в рамках україно-корейського наукового проекту з дослідження  історії Кореї в Україні. К.О. Баханов здійснює реалізацію цього проекту. Лекція Костянтина Олексійовича була присвячена історії становлення та розвитку системи освіти в Кореї починаючи з XVI ст. В процесі виступу К.О. Баханова була розкрита історична еволюція стандартів корейської шкільної освіти, приділено увагу принципам сучасної системи освіти. Розкриті особливості функціонування корейської моделі зовнішнього оцінювання знань випускників закладів середньої освіти.

Лекція викликала інтерес, про що свідчать питання, поставлені як студентами, так і представниками професорсько-викладацького складу. На всі питання К.О. Баханов дав фахову відповідь.

 Висловлюємо щиру вдячність панові Костянтину за цікаву й змістовну зустріч.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId2dd63283bb

Жіноча збірна УМСФ з волейболу - переможці турніру!

20-21 квітня 2024 року Придніпровська державна академія будівництва та архітектури приймала відкритий міський турнір з волейболу серед жіночих та чоловічих команд «Весняний виклик U20». Головний суддя змагань - Сердюков Андрій.

Найкращою серед жіночих команд і переможницею турніру стала команда Університету митної справи та фінансів. Кращі гравці команди: Худич Вікторія (капітан команди ЕМ-23-2), Сенів Людмила (ЕО-23-1), Кравченко Валентина (УП-23-1), Магро Ксенія (МТ-23-1), Смик Кіра (Т-23-2). Дівчата протягом одного насиченого, змагального дня провели шість зустрічей - всі переможні, неймовірний результат!

Кафедра фізичного виховання та спеціальної підготовки вітає наших чарівних дівчат з перемогою, бажаємо подальших спортивних досягнень!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProIdea05cbc34e

НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ

Триває 10 тиждень Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України». Учасниками цього тижня були заклади вищої освіти: Донецький державний університет внутрішніх справ, Запорізький національний університет - ЗНУ, Університет митної справи та фінансів.

Ідея Проєкту ‒ об’єднання правничих шкіл України задля підтримки здобувачів, наукових-педагогічних працівників вітчизняних правничих шкіл у складний для нашої країни період, обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень правничих шкіл в організаційному, методичному забезпеченні освітнього процесу, надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.

Протягом двох днів, з 17 по 18 квітня, тривали лекції, які стосувались спільної співпраці між Донецьким державним університетом внутрішніх справ, Запорізьким національним університетом та Університетом митної справи та фінансів.

17 квітня 2024 року відбулась лекція на тему: «Внутрішня» академічна мобільність здобувачів як невід’ємна складова їх підготовки за освітніми програмами “Право” (галузь знань 08 Право, спеціальність 081 Право).

Спікерами виступили:

  • Коломоєць Тетяна Олександрівна, декан юридичного факультету Запорізького національного університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України;
  • Євтушенко Дар’я Сергіївна, старший викладач кафедри конституційного та адміністративного права Запорізького національного університету, доктор філософії зі спеціальності Право (PhD);
  • Колпаков Валерій Костянтинович, завідувач кафедри конституційного та адміністративного права Запорізького національного університету, доктор юридичних наук, професор;
  • Приймаченко Дмитро Володимирович, проректор з наукової роботи Університету митної справи та фінансів, доктор юридичних наук, професор;
  • Назимко Єгор Сергійович, перший проректор Донецького державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, майор поліції.

18 квітня 2024 року відбувся також спільний захід на тему: Іншомовна підготовка здобувачів ОП «Право» у Запорізькому національному університеті.

Лекторами цього заходу були Коломоєць Тетяна Олександрівна, декан юридичного факультету Запорізького національного університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України та Євтушенко Дар’я Сергіївна, старший викладач кафедри конституційного та адміністративного права Запорізького національного університету, доктор філософії зі спеціальності Право (PhD).

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId86e2de10c4

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі:
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток