ЛЕКЦІЯ ПРЕДСТАВНИКА ННІ ПРАВА ТА МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИН ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДНІПРОВСЬКОЇ МИТНИЦІ 

29 листопада 2023 року у порядку взаємодії і співпраці між Університетом митної справи та фінансів і Дніпровською митницею директором навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин УМСФ, д.ю.н., професором Ліпинським Владиславом Віталійовичем на базі митниці для працівників підрозділів митного оформлення та працівників Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил була проведена лекція на тему: «Тактика відібрання пояснень у справах про порушення митних правил, як первинне джерело доказування». 
Під час зустрічі були розглянуті різноманітні аспекти зазначеної тематики, обговорено проблемні питання, відбувся обмін досвідом та експертними коментарями.
Дякуємо керівництву Дніпровської митниці за запрошення і конструктивну співпрацю!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId07f7ee2fae

Турніри обласної першості тривають…

23 листопада 2023 року НТУ «Дніпровська політехніка» приймав турнір зі стрітболу серед студентів та студенток закладів вищої освіти Дніпропетровської області. У змаганнях прийняло участь 10 чоловічих і 3 жіночі команди. Головний суддя змагань – завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Володимир Вілянський.

Не зважаючи на доволі прохолодну температуру у приміщенні, команди прояви високий професіоналізм і злагодженість командних дій. Команда Університету митної справи та фінансів виборола бронзові нагороди посівши ІІІ загальнокомандне місце! До складу команди увійшли: Марущак Нікіта (ПС-23-1), Степанов Микита, Зубко Данило, Свіченський Ігор, Мельник Андрій (Т-23-1), Шиян Артем, Єгоров Володимир (М-23-3), Щокін Ілля (ГРС-21-2). Представник команди – Валерія Оніщенко (ФК-23-3).

Переможці змагань команда НТУ «Дніпровська політехніка», срібні нагороди у юнаків Університету імені Альфреда Нобеля. Серед жіночих команд (ми не приймали участь) найкращою стали дівчата Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

27 листопада 2023 року Придніпровська державна академія будівництва та архітектури приймала турнір з бадмінтону серед студентів та студенток закладів вищої освіти Дніпропетровської області. Головний суддя змагань – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Володимир Шиян.

Наш університет був представлений тільки у жіночому розряді Журавльовою Вікторією (РС-22-2) та Кононенко Аріною (ІК-23-1). Серед 12 учасниць турніру наші дівчатка посіли п’яте і восьме місце відповідно.

Кафедра фізичного виховання та спеціальної підготовки вітає наших спортсменів, бажаємо не зупинятися на досягнутому та рухатись до майбутніх перемог!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId8db85b6f77

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ!

З нагоди 26-ти річчя факультету управління відбулася урочиста зустріч в актовій залі студентів, співробітників, викладачів факультету та керівників структурних підрозділів УМСФ.

За вагомий внесок в досягнення факультету ректором університету Дмитром Бочаровим були відзначенні почесними грамотами представники професорсько-викладацького складу та студентства. Нагрудним знаком «Кращий наставник» нагороджено завідувачку кафедри публічного управління та митного адміністрування Антонову Ольгу Валеріївну.

З привітальним словом виступили керівники структурних підрозділів та студентських парламентів, а також чудовим подарунком для всіх стали відео-звернення стейкхолдерів спеціальностей факультету.

Позитивні емоції, дружній святковий настрій та щирі посмішки подарували наші талановиті та креативні студенти, підготувавши вокальні та танцювальні номери. Окрема подяка народному ансамблю фольклорного танцю «Веселка» під керівництвом Сергія Жира.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProIda8d82cf6d9

Вебінар-практикум: «Організаційно-правові аспекти протидії контрабанді та порушенням митних правил у військовий час»

Завершуючи тиждень «протидії контрабанді», студенти спеціальностей 262 "Правоохоронна діяльність" та 081 "Право" взяли участь у вебінарі-практикумі: "Організаційно-правові аспекти протидії контрабанді та порушенням митних правил у військовий час".

Під час вебінара-практикума учасники ознайомились із оглядом ключових аспектів в боротьбі з контрабандою у військовий час. Отримали кейс-студію з розкриття реальних випадків контрабанди, а також брали активну участь в інтерактивних вправах та групових дискусіях.

Дякуємо нашим спікерам та усім учасникам за плідну дискусію та практичні висновки! 🤝🌟

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId99697bf1d4

ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ НА БАЗІ ГО «ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

Студенти магістратури 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (групи ПУ23-1м та ПУ23-1зм) 21 листопада 2023 року провели надзвичайно цікаву зустріч з одним з найдинамічніших партнерів-стейкхолдерів, що активно розвиває міжнародну співпрацю та впроваджує проекти місцевого розвитку в територіальних громадах – Громадська організація «Інститут громадської експертизи».

Генеральний директор ГО «Інститут громадської експертизи», кандидат наук з державного управління Олексій Літвінов розповів про діяльність організації, проекти міжнародної співпраці з Молдовою, Сполученими Штатами Америки, Федеративною Республікою Німеччина та Польщею, а також зосередив увагу студентства на проблемах і відповідних проектах по відновленню територій територіальних громад, управління ресурсами в забезпеченні підтримці Збройних Сил України з боку громад, а також на питаннях підвищення прозорості роботи органів публічної влади, зокрема щодо актуальності та доступу до публічної інформації. Також п. Олексій поставив питання щодо інформаційного обґрунтування магістерських досліджень: доцільності їх проведення на основі запитів на публічну інформацію та розроблення пропозицій за їх результатами як рекомендацій, офіційно спрямованих до органів публічної влади. Всі ці можливості ГО «Інститут громадської експертизи» надає нашим студентам в межах заключних етапів виконання освітньо-професійної програми магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» – переддипломної практики в магістратурі.

Дякуємо п. Олексію Літвінову за корисні поради, рекомендації, широкі можливості щодо практичної частини підготовки магістерських дипломних робіт та апробацію основних висновків і рекомендацій!

До нових зустрічей!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId29c6569498

БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВИХ ОСНОВ ПРОТИДІЇ КОНТРАБАНДІ З ЗАЛУЧЕННЯМ ПРАКТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ ПО БОРОТЬБІ З КОНТРАБАНДОЮ ТА ПОРУШЕННЯМИ МИТНИХ ПРАВИЛ ДНІПРОВСЬКОЇ МИТНИЦІ

Здобувачі та здобувачки спеціальності «Правоохоронна діяльність» долучилися до захоплюючого бінарного заняття з дисципліни "Організаційно-правові основи протидії контрабанді", яке було проведено разом з практичними працівниками Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Дніпровської митниці.

Учасники мали унікальну можливість ознайомитися з реальними кейсами та взаємодіяти з досвідченими фахівцями у сфері боротьби з контрабандою. Практичні приклади та висвітлення роботи управління зробили теоретичний матеріал більш доступним та захопливим.

Дякуємо команді Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Дніпровської митниці за цінний внесок у наше освітнє середовище та розширення горизонтів знань наших студентів!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId003b578636

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі:
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток