НА ШЛЯХУ ДО СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ УМСФ!

28 січня 2023 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся День абітурієнта, на який завітали учні комунального закладу освіти «Ліцей митно – податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпровської міської ради.

Ліцеїсти та їх батьки отримали інформацію про основні правила вступної компанії 2023 року, спеціальності і освітні програми Університету.

З великою зацікавленістю відвідувачі ознайомились із експозиціями музею митної справи в Україні, виставкою «Валюти світу», художніми галереями і спортивною базою Університету.

Щирі враження ліцеїстів засвідчили – у нас були майбутні студенти Університету! 

                                                                            Адміністрація УМСФ

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId3063df8454

Відбулися захисти магістерських робіт за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 292 «Міжнародні економічні відносини»

З 24.01 по 27.01 на факультеті економіки, бізнесу та міжнародних відносин відбулися захисти магістерських робіт за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 292 «Міжнародні економічні відносини».
 
Випускові кафедри щиро вдячні головам державних екзаменаційних комісій за підтримку, поради і багаторічну співпрацю, а саме:
 
Анатолію Вікторовичу Макаренку, Заслуженому економісту України, двічі Голові Державної митної служби України, Голові Наглядової ради УМСФ, Голові Митного комітету Федерації роботодавців України (ОПП «Міжнародні економічні відносини»);
 
Олегу Олександровичу Журавльову, начальнику Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ОПП «Економіка»);
 
Олені Володимирівні Мироненко, завідувачці Сектору менеджменту активів Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ОПП «Економіка»);
 
Вікторії Володимирівні Сержантовій, менеджеру про проектах ПрАТ «Одеський коньячний завод» (ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»).
 
Окремі здобувачі вищої освіти отримали рекомендації до вступу в аспірантуру і запрошення на працевлаштування.
 
Успішні захисти, задоволення від процесу та результатів отримали всі учасники захисту магістерських робіт. Разом До Перемоги!
View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId98bb56511b

КРУГЛИЙ СТІЛ на тему: «Особливості управління стратегічними активами Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами в умовах війни»

На круглому столі обговорені особливості управління стратегічними активами в умовах військового стану. Умови війни спричиняють певні зміни у діяльності Нацагентства. По-перше, частина майна, яке передано Нацагентству перебуває на тимчасово окупованих територіях, що блокує процес його передачі в управління. По-друге, сьогодні законом про АРМА передбачено, що у разі здійснення управління активами у вигляді частки у статутному капіталі чи акцій, паїв управитель під час здійснення повноважень власника таких активів у вищих органах управління відповідної юридичної особи зобов’язаний погоджувати свої дії з власником таких активів. Хоча збереження впливу власника на арештований актив суперечить меті арешту у кримінальному провадженні. Разом із тим, Нацагентство, незважаючи на перешкоди, здійснює діяльність з управління активами у повному обсязі.

Питання які обговорювались викликали зацікавленість у учасників про що свідчили кількість питань та бажання долучитися до діяльності Нацагентства.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProIdaa2d356210

Студенти незламні!!!

Не зважаючи на постійні повітряні тривоги, відключення світла та необхідність проведення захистів в бомбосховищі всі студенти фінансового факультету спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно пройшли процедуру захисту дипломних робіт на здобуття освітнього рівня магістр. За результатами захисту двом студентам факультету було надані рекомендації щодо вступу в аспірантуру. Голови екзаменаційних комісій - пані Наталя Арутюнова, заступник директора Дніпропетровської обласної дирекції в АБ «УКРГАЗБАНК» та пані Дар’я Алєксєєнко, директор ТОВ «Аудиторська компанія «КОНКОРД-АВАНТАЖ» відмітили високій рівень підготовки робіт та запропонували студентам місця працевлаштування. Тож вітаємо всіх наших магістрів 2023 року випуску та бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів та втілити всі свої мрії в життя‼

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId06fdac9899

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ ВИПУСКНИКАМИ МАГІСТРАТУРИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»– ОСНОВА ПАРТНЕРСТВА З ПОСТВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВИ

З 24 січня по 26 січня 2023 року відбулися захисти магістерських дипломних робіт за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Не зважаючи на складні умови, захисти відбулися успішно під керівництвом голови екзаменаційної комісії кандидата наук з державного управління, начальника управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради Гиренко Лілії Анатоліївни.

Як представник одного з провідних стейкхолдерів голова зазначила, що тематика дипломних робіт настільки різнонаправлена та настільки цікава, що фактично кожна з них викликає жваву дискусію, продукує нові ідеї і напрями досліджень як в комісії, так і в аудиторії, особливо в контексті обговорення проблематики модернізації публічного управління в поствоєнному відновленні нашої держави. 

Екзаменаційною комісією були відмічені найцікавіші дипломні роботи, зокрема з тематики цифровізації надання адміністративних послуг та електронного врядування, фінансового контролю та вдосконалення роботи митних органів, механізмів державного регулювання у різних галузях (у сфері охорони здоров’я, у сфері фізичної культури та спорту), реформування публічної служби, кадрової політики та євроінтеграційних процесів, формування і реалізації молодіжної політики, порівняльного аналізу функціонування судів загальної юрисдикції в Україні та Грузії в умовах реформування. 

Запрошуємо рекомендованих комісією студентів до аспірантури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»!

Бажаємо нашим випускникам успіхів в практичній діяльності у сфері публічного управління!

Чекаємо на продовження співпраці з нашою кафедрою в якості стейкхолдерів і партнерів! 

До нових зустрічей! До нових спільних проектів!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/blog#sigProId693631bc6e

Проведення турніру з волейболу

06-07 лютого 2023 року 10:00 до 14:00 кафедра фізичного виховання та спеціальної підготовки за ініціативи студентського самоврядування Університету планує проведення турніру з волейболу між командами факультетів та ННІ права та міжнародно-правових відносин.
У період з 30.01.2023 по 03.02.2023 будуть проведенні попередні тренування для учасників команд з 13:00 до 15:00

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток