Лекція Голови Дніпровської міської організації роботодавців Олександра Васильовича Галагана

28.09.22 в УМСФ відбулася відкрита лекція Олександра Васильовича Галагана - Голови Дніпровської міської організації роботодавців зі студентами спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" на тему "Перші кроки в бізнесі"!
Щиро дякуємо Олександру Васильовичу за поради, рекомендації, особистий досвід, за розглянутий кейс!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProIde0fca2a3de

Зустріч студентів-журналістів з речницею Донецької військової адміністрації Тетяною Ігнатченко.

28 вересня студенти ОП "Журналістика, реклама та зв'язки з громадськістю" зустрілися з начальником управління інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю Донецької обласної військової адміністрації, речницею Донецької військової адміністрації Тетяною Ігнатченко. Спікерка більше 20 років працює в медіакомунікаціях, і під час зустрічі не тільки поділилися професійними надбаннями, порадами, але і розповіла про виклики медійникам під час війни. Як боротися з професійним вигоранням, як організувати власний професійний простір для зростання, як працевлаштуватися, які навички від медійників потребує інформаційний простір сьогодні – були в центрі обговорення. Пані Тетяна поділилася власним досвідом і цікавими кейс-проєктами, з якими працювала до війни. Також підкреслила важливість перевірки фактів, візуалізації інформації, як сучасних трендів. Пані Тетяна закликала студентів не боятися - сміливо йти у професію, але дотримуватися професійних стандартів і не поступатися ними.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId7755a01d64

Вивчення іноземних мов в УМСФ!

Університет митної справи та фінансів пропонує студентам та слухачам підвищити свій рівень знань або вивчити нову іноземну мову.

З цією метою відділ міжнародних зв’язків пропонує пройти опитування щодо бажання студентів вивчати іноземні мови незалежно від поточного рівня володіння мовою.

Зацікавленим студентам та слухачам просимо до 04 Жовтня 2022 року заповнити анкету за посиланням: http://surl.li/ddlmp.

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ ЗАПРОШУЄ НА ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ

29.09.22 р. о 15.50 (6 пара, аудиторія 304 1 корпусу) для студентів 1 курсу спеціальності 053 “Психологія” відбудеться зустіч зі стейкхолдером Іриною Дірявкою, дитячим та сімейним психологом, арт- терапевтом, гештальт-терапевтом, коучем, організатором психологічних фестивалів «Пси-Фест», «Зигзаг удачі», «Акуна Матата».

Тренінг з базових правил безпеки роботи журналіста

Тренінг з базових правил безпеки роботи журналіста у районі проведення бойових дій було організовано для студентів 3 курсу спеціальності "Журналістика" у Дніпровському Центрі журналістської солідарності Дніпропетровська обласна організація НСЖУ.

Дякуємо спецкореспонденту АрміяInform, полковнику Тарасу Грень та координаторці Центру журналістської солідарності Наталії Назаровій за запрошення. Під час тренінгу студенти ознайомилися із захисним спорядженням, засадами безпеки життєдіяльності журналістів у районі бойових дій та правилами надання першої допомоги.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProIdfe59ce7242

Зустріч студентів-журналістів УМСФ з представниками медіаорганізацій Придніпров'я

Уп'яте, вже за традицією, до першокурсників спеціальності "Журналістика" Університету митної справи та фінансів на "Полілоги про професію" завітали представники різних медіаорганізацій Придніпров'я. Відверто про сучасну непросту ситуацію в медіасфері України розповів головний редактор газети "Вісті Придніпров'я", голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Олексій Ковальчук. Практичні настанови щодо того, чому саме потрібно перш за все вчитися сучасному медійнику, дав студентам директор телерадіокомпанії "Регіон", директор Центру журналістики та медіакомунікацій УМСФ Микола Павленко. Про особливості суспільного телерадіомовлення, його ролі як медіа і напрями діяльності "Суспільного Дніпро" розповіла шеф-редактор, виконувачка обов'язки продюсера цієї телерадіокомпанії Анастасія Плющова. Найрізноманітніші аспекти журналістської професії у режимі "запитання-відповідь" розкрила, спілкуючись із студентами, директор медіахолдингу "Відкритий" Наталія Бабаченко. Про те, як журналісти підтримують одне одного у складний час, говорила Наталія Назарова - координаторка дніпровського Центру журналістської солідарності, створеного НСЖУ. А власним досвідом професійного становлення поділилася цьогорічна випускниця бакалаврської програми УМСФ "Журналістика, реклама та зв'язки з громадськістю", журналістка каналу D1 Маргарита Кузьменко.

Як і в попередні роки, така зустріч була організована спільно Центром журналістики та медіакомунікацій і кафедрою журналістики УМСФ.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId3f9477d2a9

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського
(Дзержинського), 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток