Організатор, модератор та експерт інтерактивного комунікатвного заходу - Коросташова І.М. к.ю.н., доцент, доцент кафедри правоохоронної діяльності.
Підготовка до вебінару-практикуму відбулась за організаційної підтримки студентів 1 курсу Пайос Аліси ПО21-2 та Соломатіна Ярослава ПО21-1.
Вебінар-практикум відбувався в режимі on-line (zoom конференція)
З доповідями виступили студенти 1 курсу : Пайос Аліса (ПО21-2), Десятерик Ярослав (ПО21-1), Кутіщев Святослав (ПО21-1) й висвітлили наступні питання :
- «Прокуратура України, як суб’єкт нагляду за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку (особливості здійснення нагляду);
- «Система державного контролю за діяльністю органів досудового розслідування (НАБУ, ДБР, БЕБ)»;
- «Громадський контроль за діяльністю Національної поліції України» (суб'єкти та особливості здійснення)».
Під час вебінару-практикуму студенти в інтерактивному режимі вирішували практичні завдання та обговорювали наступні питання:
- Якою є система контролю та нагляду за діяльністю правоохоронних органів України? Суб`єкти контролю та нагляду, їх повноваження.
- В чому полягають особливості державного контролю і нагляду, а також громадського контролю за діяльністю правоохоронних органів?
- Що слід робити, щоб припинити порушення прав (відновити порушені права), якщо порушниками є співробітники правоохоронних органів?
- Які способи є найбільш ефективним для захисту та відновлення порушених прав?
Під час роботи вебінару – практикуму студенти проявили зацікавленість у темі дискусії та вирішенні практичних завдань, виборі можливих варіантів їх вирішення. Серед здобувачів освіти зав`язалась жвава дискусія. Градус дискусії та ефективність роботи вебінару-практикуму підвищилися завдяки гарній підготовці студентів та активній участі у інтерактивному комунікативному заході одночасно студентів 1 та 2 курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність».
Під час підведення підсумків заходу здобувачі освіти висловили побажання щодо продовження практики проведення інтерактивних–комунікативних заходів.
В результаті проведеного заходу студентами: поглиблено отримані теоретичні знання; сформовано розуміння специфіки майбутньої професійної діяльності; ознайомлення із особливостями контролю та нагляду за діяльністю низки правоохоронних органів України; набуто первинні практичні навички, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії; зміцнена мотивація до подальшої професійної діяльності.
http://www.umsf.dp.ua/component/content/article/17-novyny-kafedry/1277-06-lipnya-2022-roku-v-ramkakh-navchalnoji-oznajomchoji-studentiv-1-go-ta-virobnichoji-praktiki-studentiv-2-go-kursu-spetsialnosti-262-pravookhoronna-diyalnist-provedenij-vebinar-praktikum-za-tematikoyu-kontrol-ta-naglyad-za-diyalnistyu-pravookhoronnikh-organiv-ukrajini?Itemid=101#sigProIdbfefb959df