Костенко Вікторія Вікторівна

Старший викладач кафедри  – Костенко Вікторія Вікторівна

У 1987 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю “Прикладна математика”.

У 2022 році завершила навчання в Університеті митної справи та фінансів та здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр галузь знань “Інформаційні технології” спеціальність “Комп’ютерні науки”.

Дисципліни, що викладає: “Основи розробки програмного забезпечення”, “Об’єктно-орієнтоване програмування”, “3-D графіка”, “Алгоритмізація та програмування”, “Бази даних та знань”, “Основи адміністрування баз даних”.

Сфера наукових інтересів: новітні інформаційні технології, системи штучного інтелекту, розпізнавання образів, проектування складних об’єктів та систем. 

Профіль у Google Scholar

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

З 2021 року – індивідуальне членство у науковій громадській організації «Міжнародний центр з розвитку науки і технологій»

Організаційна робота:

З 2020 року виконує обов’язки куратора груп ІПЗ 20-1, 2.

З 2021 рр. – керівник студентського наукового гуртка «Прикладні аспекти застосування математичного моделювання для розробки, вдосконалення та застосування технологій аналізу та пошуку даних в інформаційних системах»..

Основні наукові та навчально-методичні праці

Сертифікати