Спеціальність: D4 Публічне управління та адміністрування
Освітня програма: Митне адміністрування
Рівень вищої освіти: другий (магістерський)
Форма здобуття: заочна
Обсяг та розрахунковий строк виконання освітньої програми:
90 кредитів ЄКТС. 1 рік 5 місяців
Вимоги до рівня освіти осіб, які можуть навчатись за програмою:
Освітній ступінь «бакалавр»;
Освітній ступінь «магістр»;
Освітньо кваліфікаційний рівень «спеціаліст».
Мінімальний конкурсний бал для вступу: 150
Мета освітньої програми:
Підготовка фахівців, рівень компетенції яких дозволить розв’язувати проблеми та задачі у професійній сфері публічного управління та митного адміністрування, виконувати завдання, що пов’язані із діяльністю та розвитком митної сфери, проводити дослідження та впроваджувати інновації в умовах трансформації сфери публічного управління та митної справи.
Перевага освітньої програми:
Освітня програма «Митне адміністрування» має акцент на вивчення організації та управління митною діяльністю з урахуванням інноваційних міжнародних тенденцій у сфері митної справи, а також кращих світових практик управління митною діяльністю. До проведення навчальних занять залучаються фахівці-практики в митній сфері.
Освітньо-професійна орієнтація програми має прикладний характер, спрямована на вивчення управлінських, організаційних, аналітичних, інформаційних, комунікаційних, консультативних функцій в органах публічної влади та безпосередньо в митних органах з акцентом на вивчення організації діяльності та управління в митних органах за основними функціональними напрями.
Основний фокус ОП спрямований на надання знань у сфері управління органами державної влади, митними органами, громадськими об’єднаннями та некомерційними організаціями, управління потенціалом за концепцією цифровізації управлінських процесів.
Особливості освітньої програми:
Основним завданням ОП є підготовка фахівців, які здатні до управління та регулювання процесами функціонування та розвитку митної діяльності, аналізу процесів за основними напрямами в митній сфері, ініціювання оптимізації роботи митних органів та удосконалення форм митного контролю, спроможності здійснювати ефективну комунікацію, аргументацію своєї позиції, використовувати сучасні інформаційні та комунікаційні технології у сфері публічного управління та митного адміністрування на засадах соціальної відповідальності, правових та етичних норм. Підготовка здобувачів-магістрів за ОП сфокусована на здатності здобувачів здійснювати дослідницьку та інноваційну діяльність у сфері публічного управління та митного адміністрування в умовах цифровізації та євроінтеграції, вирішення актуальних задач розвитку у сферах публічного управління та митного адміністрування
Компоненти ОП поєднують загально-професійні у сфері публічного управління та адміністрування та специфічні компоненти управління в митній сфері, адміністрування процесів за напрямами митної діяльності, інституціональні особливості стратегічного управління митної справи. Компоненти ОП митного спрямування базуються на міжнародних професійних стандартах Всесвітньої митної організації.
Основні навчальні дисципліни:
- Публічне управління та адміністрування
- Державна політика та врядування
- Публічна служба
- Управління потенціалом в сфері митної справи
- Комунікативні технології в публічному управлінні
- Стратегічне управління та управління змінами
- Цифровий розвиток публічного управління та електронна демократія
- Нормативно-правове забезпечення ЗЕД
- Митні стандарти та процедури спрощення торгівлі
- Адміністрування митних платежів
Бази практики та роботодавці:
Центральні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, територіальні органи виконавчої влади, громадські об’єднання, Державна митна служба України, територіальні митні органи, підприємства-митні посередники
Можливості для випускників:
Випускники можуть займати посади, пов’язані з адміністративно-управлінською діяльністю суб’єктів організаційно-правових форм та господарювання різних форм власності.
Випускники можуть працювати у центральних органах виконавчої влади, Державній митній службі України, територіальних органах виконавчої влади, територіальних митних органах, органах місцевого самоврядування, інституціях громадянського суспільства, громадських об’єднаннях, некомерційних організаціях, міжнародних неурядових організаціях, міждержавних органах та їх представництвах в Україні, організаціях, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, митними представниками та представниками підприємств – митних посередників.
Наші контакти:
м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 2/4, навчальний корпус №1, каб. № 413, 410; тел. (056) 756-05-17.
м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 8; кафедра публічного управління та митного адміністрування; 2-й поверх; к. 206, 207.
Тел.: (056) 756-05-06.
Тел. приймальної комісії УМСФ: (056) 756-05-00.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Офіційний сайт: http://umsf.dp.ua/index.php/struktura/2021-03-09-08-36-48/kafedra-publichnoho-upravlinnia-ta-mytnoho-administruvannia.
Facebook: kafPUMA.UMSF.