ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ УМСФ!

Запрошуємо вступників до навчання у магістратурі.

Для охочих вступати до магістратури у 2024 році проводитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ).

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

Проведення вступних випробувань відбуватиметься у формі комп’ютерного тестування.

ЄВІ/ЄФВВ / Загальна інформація

 

- ЄВІ (єдиний вступний іспит) - для вступу на всі спеціальності.

- ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування) - для вступу
за спеціальностями:
051 Економіка, 053 Психологія, 071 Облік та оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг,
076 Підприємництво та торгівля, 081 Право, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 281 Публічне управління та адміністрування, 292 Міжнародні економічні відносини.

фаховий іспит для вступу за спеціальностями: 035 Філологія, 232 Соціальне забезпечення,  256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності), 262 Правоохоронна діяльність, 275 Транспортні технології.

ПРОГРАМИ ЄВІ/ЄФВВ В МАГІСТРАТУРУ

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ  для вступників до магістратури

З 7 травня 2024 року до 18:00 29 травня 2024 року приймальна комісія УМСФ буде проводити реєстрацію вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра.

При собі мати такі документи

Дистанційна реєстрація: заповнену заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, надсилайте на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Приймальна комісія УМСФ працює за адресою:

м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 2/4, навч. корп. № 1, ауд. 141 (перший поверх).

понеділок-п’ятниця з 09:00 до 15:00

субота, неділя – вихідний