Учні, які вступатимуть до Ліцею у 2022 - 2023 н.р. окрім профілю навчання зможуть обрати для вступу класи за програмою "Інтелект України" (8, 9, 10 клас).

Програма навчання за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України" передбачає побудову освітнього процесу та навчання за спеціальними посібниками (хрестоматії, робочі зошити, зошити для домашніх завдань), які схвалені для використання у ЗЗСО Міністерством освіти і науки України.

   Проєкт має формувати «інтелектуальну еліту нації» завдяки впровадженню сучасних технологій та методик викладання. Навчання в таких класах поєднує використання новітнього обладнання, вміння працювати в команді та залучення різних інтерактивних завдань, які можуть зацікавити учнів.

   Діти, які навчаються за програмою «Інтелект України», мають відмінні від «звичайних» класів предмети, такі як «Еврика», «Навчаємося разом», «Основи самоменеджменту», «Вступ до професії» тощо. Всі предмети взаємозв’язані. Вчителі, які викладатимуть за цією програмою, проходять додаткові курси підготовки та підвищення кваліфікації й краще адаптовані до сучасних методик викладання.