Воркшоп 1 «Залучення приватного сектору» за Проєктом 101183228 — MIND — ERASMUS-EDU-2024-CB-VET «Mental health solutions for educational Inclusion in Distressed Ukrainian VET

Воркшоп 1 «Залучення приватного сектору» за Проєктом 101183228 — MIND — ERASMUS-EDU-2024-CB-VET «Mental health solutions for educational Inclusion in Distressed Ukrainian VET / Рішення у сфері психічного здоров'я для освітньої інклюзії професійної освіти, що зазнала кризових викликів» (MIND)

 

16 травня 2025 року відбувся Воркшоп 1 «Залучення приватного сектору» за Проєктом 101183228 — MIND — ERASMUS-EDU-2024-CB-VET «Mental health solutions for educational Inclusion in Distressed Ukrainian VET / Рішення у сфері психічного здоров'я для освітньої інклюзії професійної освіти, що зазнала кризових викликів» (MIND) (Capacity Building in Vocational Education and Training / Розбудова потенціалу професійної освіти (CB-VET)). Координатором української частини консорціуму за Проєктом виступає Університет митної справи та фінансів (УМСФ), який був представлений на заході менеджером міжнародних проєктів УМСФ Дмитром ТРЕСКІНИМ, завідувачкою кафедри психології факультету управління Ольгою СКЛЯНСЬКОЮ, завідувачкою кафедри соціального забезпечення та податкової політики факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Вікторією ТАРАНЕНКО та доценткою кафедри психології факультету управління Олесею ПРИЙМАЧЕНКО.

Під час Воркшопу представники координатора Проєкту (ADN) та члена консорціуму, Неапольського університету імені Федеріко II (UNINA) презентували особливості дослідження, ідентифікацію стейкгодерів та мапування, особливості взаємодії в освітньому процесі та під час професійної підготовки здобувачів освіти. Представниця UNINA презентувала особливості заснування та розбудови довготривалих, ефективних, взаємовигідних партнерств та співробітництва, які відповідають потребам ринку праці, покращенню працевлаштування, стійкості та інклюзивності.

Під час Воркшопу організатори акцентували увагу на ключових стратегічних аспектах взаємодії з приватним сектором та стейкгодерами, залученими до професійної освіти; надано рекомендації та практичні інструменти для заснування співпраці з приватним сектором. Члени консорціуму - представники українських закладів освіти долучились до обговорення та поділились власним досвідом вивчення потреб ринку праці, роботодавців, використання даного досвіду під час підготовки майбутніх фахівців.

Щиро вдячні усім за обговорення, корисний матеріал, обмін досвідом, інструментарій. Працюємо далі!

 

Профінансовано Європейським Союзом. Висловлені погляди та думки належать виключно автору(ам) і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу або Європейського агентства з питань освіти і культури (ЕАСЕА). Ані Європейський Союз, ані EACEA не несуть відповідальності за них.