Новорічні спортивні подарунки

17 грудня 2023 року спортивна база Придніпровської державної академії будівництва та архітектури приймала відкритий комерційний турнір з волейболу «Новорічний - 2023». Організатор і головний суддя – Андрій Сердюков, команди учасники: жіночий турнір – 4 команди, чоловічий – 5 команд з м. Дніпро та Запоріжжя.

Університет митної справи та фінансів представили жіноча та чоловіча команди у складі: Худич Вікторії (ЕМ-23-2), Сенів Людмили (ЕО-23-1), Магро Ксенії (МТ-23-1), Смик Кіри (Т-23-2), Зеніної Дарії (ГРС-21-2), Косікової Анжеліки (ФВ-23-1); Родуман Сергія (ЕП-22-1), Сопильняк Максима (ЕП-23-1), Марченко Дмитра (Т-20-2), Коробкова Владислава (К-20-1) та Коломоєць Івана (ГРС-23-2).

За результатами змагань наші дівчата, не програвши жодної гри, отримали кубок Чемпіона та посіли І місце, а хлопці у запеклій боротьбі вибороли бронзові нагороди, зовсім трошки поступившись переможцям.

Кафедра фізичного виховання та спеціальної підготовки щиро вітає наших спортсменів-волейболістів, бажаємо наступних спортивних перемог, досягнень, звершень і цікавого досвіду у подальшому.