Вітаємо переможців «короля» спорту – футболу!

Протягом двох тижнів в університеті проводився міжфакультетський турнір з футболу. У змаганнях прийняли участь дві команди факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин, фінансового факультету та інноваційних технологій. Також були представники факультету управління на ННІ права та міжнародно-правових відносин, які грали у складі команд. факультетів.

Змагання проводились по коловій системі розіграшу, тому команди провели матчі кожна з кожною, а вже за кількістю переможних очок визначити переможця.

Турнір видався дуже яскравим і емоційним, в цьому році зібралась велика кількість професійних гравців, тому гравці показали високий рівень гри. Суддівство змагань забезпечено викладачем кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки – Анатолієм Черевко.

Кубок чемпіона виборола команда фінансового факультету, не програвши жодного з матчів. До складу команди увійшли: капітан команди - Якименко Ренат (ЕО-23-1), Варчук Ростислав (ФВ-23-1), Ждан Іван (ФВ-23-1), Коваленко Кирило (ФВ-23-1), Редін Кірілл (ЕО-23-1), Стецюренко Тимофій (ФК-22-2), Тифанюк Максим (ЕМ-23-1), Шишкін Кирило (ЕМ-23-1), Коваленко Володимир (ЕМ-23-2).

Срібним призером стала команда факультету інноваційних технологій у складі: капітан команди – Медведєв Максим (Т-23-1), Сорсорян Тігран (К-23-1), Срібний Данило (Б-23-2), Мельник Андрій (Т-23-1), Глушко Артем (Т-23-1), Носик Антон (Т-23-1), Свіченський Ігор (Т-23-1), Іщенко Андрій (Т-23-1), Терновський Тарас (Т-23-1), Стецюренко Данило (ПУ-23-1).

Третє місце посіла команда факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин у складі: капітан команди – Матяж Владислав (ПО-23-2), Габелко Владислав (НБ-23-1), Чапля Андрій (НБ-23-1), Воробець Віталій (УП-23-1), Підварко Михайло (УП-23-1), Савченко Віктор (УП-23-1).

Вітаємо учасників змагань і запрошуємо усіх бажаючих з 30 жовтня по 3 листопада 2023 року на турнір з баскетболу.