Італія-Україна, матч збірних стає моментом культурного обміну. «Будемо сподіватися, що війна скоро закінчиться»

Італія та Україна – суперники на полі, яких об’єднує міцна дружба поза ним. З нагоди футбольного матчу між національними збірними двох країн, запланованого на вечір вівторка, групи українських студентів, які перебувають в Італії на стажуванні, а потім U.C.M. з президентом Паоло Брешіа, зустрінуться, щоб вболівати за свою команду в місцях, які приймають їх на цьому етапі тренувань. Від Ріміні до Пестума, а також у Вієсте молоді українці намагатимуться відчути себе ближчими до своєї країни у цю важку хвилину, дивлячись матч по телевізору.

Ініціатива стартувала з Українсько-італійського центру Університету митної справи та фінансів. «Ми плануємо серію зустрічей між італійською та українською громадами, – пояснює директор центру у Дніпрі Роберто Парізі з Фоджії, – починаючи зі зв’язків між університетами та підтримуючи побратимство між муніципалітетами. Культурні обміни, а також відкриття нових шляхів економічного розвитку шляхом підтримки комерційного обміну між Італією та Україною з надією, що війна скоро закінчиться».

https://www.immediato.net/2023/09/11/italia-ucraina-la-partita-delle-nazionali-diventa-un-momento-di-scambio-culturale-speriamo-finisca-presto-la-guerra/