ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА З МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА: ЗАСОБИ ТА МЕТОДИ ВЕДЕННЯ ВІЙНИ

На продовження відкритої минулого тижня ІІ Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права 02 листопада 2022 року Університет митної справи та фінансів разом з ELSA Dnipro, адвокатськими об’єднаннями «Поповський і партнери» та «Новум» запросили слухачів на чергову зустріч.

Тематично друга сесія Школи була присвячена стержневим інститутам міжнародного гуманітарного права - «Засобам та методам ведення війни». Спікеркою сесії виступила докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри міжнародного права Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин УМСФ Оксана ЛЕГКА. Протягом виступу пані Оксана з посиланням на міжнародні договори, звичаєві норми та наукові джерела обґрунтувала необхідність і визначила способи захисту цивільного населення, цивільних об’єктів, а також окремих місцевостей та установ; пояснила принцип пропорційність, визначила запобіжні заходи та презумпції; головна увага спікерки була приділена саме дозволеним і забороненим засобам та методам ведення війни, які вона блискуче проілюструвала на прикладах під час презентації.

Захід завершився обговоренням доповіді пані Оксани та відповідями на запитання слухачів Школи від спікерки та адвоката, керуючого партнера Адвокатського об’єднання «Поповський і партнери» Дмитра ПОПОВСЬКОГО!

 

Наступна сесія ІІ Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права відбудеться 09 листопада 2022 року з 16:00 до 17:40. Всі зареєстровані учасники отримають посилання на ZOOM-зустріч напередодні заходу на e-mail, вказаний при реєстрації.

 

Університет митної справи та фінансів висловлює вдячність ELSA Дніпро, спікерам та слухачам Школи за ініціативу та зацікавленість у заході! Далі буде!