ВИСТАВКА ТВОРЧОСТІ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

23 квітня відбулося відкриття виставки творчості студентів спеціальності 275 «Транспортні технології» факультету інноваційних технологій. На цій виставці були представлені роботи наших талановитих студентів, а саме: Юрченко Марії, Білої Катерини, Дунаєвої Аріни, Телуевої Вікторії, Батрак Вероніки, Гавриляка Андрія, Єфремової Дарʼї, Дʼяченко Єлизавети, Моната Івана, Зражевської Валерії.

З привітальним словом виступив ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро БОЧАРОВ, зі словами подяки декан факультету Максим КОРНЄЄВ, а також своїми враженнями від виставки поділилися заступник декану Олена ВИШНІКІНА та виконуюча обов’язки завідувача кафедри Альбіна КУЗЬМЕНКО.

Ми пишаємося нашими талановитими студентами та бажаємо їм натхнення, творчих успіхів та процвітання!

Дякуємо всім, хто приєднався до нашої події!

Актуальні проблеми забезпечення верховенства права в правоохоронній діяльності

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

10 травня 2024 р. відбудеться Науково-практична конференція «Актуальні проблеми забезпечення верховенства права в правоохоронній діяльності».

У роботі конференції планується участь здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих учених, інноваторів та всіх зацікавлених у дослідженнях в галузі верховенства права в правоохоронній діяльності.

Дедлайн подання матеріалів для участі в конференції – 9 травня 2024 р.

Інформаційний лист

Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

24 травня 2024 р. в Університеті митної справи та фінансів відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики».

У конференції взяли участь представники вітчизняної науки, а також науковці Азербайджану, Бельгії, Італії, Німеччини, Польщі, Туреччини.

Під час роботи конференції піднімалися питання правового регулювання публічно-правових і приватно-правових відносин, суверенності держави і людини в умовах міжнародних інтеграційних процесів; розглядалися проблеми верховенства права у кримінальному провадженні та оперативно-розшуковій діяльності через призму національної доктрини в умовах глобалізації; приділялася увага міжнародному праву ХХІ століття та його впливу на правову систему України; також було сконцентровано увагу на актуальності гуманітарних наук в умовах сучасних глобальних міжнародних викликів

Програма конференції

Нові Вакансії!

Якщо ви прагнете розвиватися в інноваційному середовищі та працювати з високотехнологічними проєктами, то ці вакансії саме для вас!

Приєднуйтесь, щоб реалізувати ваші ідеї, та розкрити ваш потенціал!

Інноваційні технології, моделі управління кібербезпекою

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

15-17 квітня 2024 р. відбудеться ІV Міжнародна наукова конференція «Інноваційні технології, моделі управління кібербезпекою»

У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ і організацій, представники органів державної влади, підприємств, установ, організацій, бізнесу, а також установ та організацій – міжнародних партнерів УМСФ.

Дедлайн подання матеріалів для участі в конференції – 12 квітня 2024 р.

Інформаціний лист

Нові можливості: Вакансії для талановитих і мотивованих!

Не упустіть свій шанс знайти вакансію своєї мрії та реалізувати свій потенціал у сучасному світі! Більше інформації про вакансії та умови праці можна знайти на сторінці Вакансій Універсистету.

 
 
 

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі:
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток