Асоціація випускниківСтворення та відкриття асоціації випускників є дуже важливим кроком для спільноти випускників. Наша асоціація об'єднує випускників з усіх років і спеціальностей, і ми прагнемо зберегти зв'язок між нашими колишніми студентами.
Мета нашої асоціації - підтримати випускників у їхньому академічному й професійному розвитку, створити сприятливе середовище для обміну знаннями та досвідом, розвивати лідерські та комунікаційні навички. Ми віримо, що об'єднані зусилля можуть привести до неймовірних досягнень.
На нашій сторінці ви будете мати можливість дізнаватись про найсвіжіші новини та події, конференції, семінари та воркшопи, які ми організовуємо у тому числі і за вашою ініціативою та участю.

Усіх випускниів минулих років ласкаво запрошуємо стати членами Асоціації випускників Університету митної справи та фінансів!

Членство в нашій асоціації відкриває двері до широкого спектру можливостей:

  • Мережа контактів: Ми забезпечуємо можливість зв'язку з іншими випускниками, що дозволяє знаходити нові професійні можливості, партнерство та підтримку.
  • Розвиток кар'єри: Наша асоціація організовує та підтримує семінари, тренінги та майстер-класи з відомими експертами у різних сферах, щоб допомогти учасникам Асоціації розвивати свої навички та знання.
  • Співпраця та партнерство: Ми активно співпрацюємо з Університетом, громадськими організаціями та компаніями з метою спільного розвитку та підтримки наших членів.

Приєднуйтеся до нашої спільноти, долучайтесь до цікавих подій та отримуйте підтримку від колег і друзів у своїй професійній діяльності!

Статут асоціації випускників

Долучайтесь до нас: 
https://t.me/umsfgraduates


Голова ГО «Асоціація випускників УМСФ» - Лисенко Валерія Денисівна

Image

Нашою гордістю є той факт, що голова нашої Асоціації – випускниця Університету митної справи та фінансів. Вона закінчила університет з відзнакою за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та 051 «Економіка». За час навчання активно брала  участь у житті Університету та виявила великий інтерес до підтримки та розвитку спільноти випускників.

Завдяки її керівництву та енергії, Асоціація випускників Університету митної справи та фінансів стала сильною та активною спільнотою, що працює над забезпеченням розвитку та підтримки своїх членів. Її досвід та професійний підхід допомагають забезпечити успішне функціонування та досягнення цілей нашої організації.

Члени Правління ГО «Асоціація випускників УМСФ»

Григораш Ольга Вікторівна

Image

Ольга Вікторівна - це яскравий приклад успішної і професійної жінки, яка завойовує вершини у своїй кар'єрі. Закінчивши Дніпропетровську державну фінансову академію та Університет митної справи та фінансів, вона здобула не лише високу освіту, а й цінний досвід, який успішно застосовує у своїй професійній діяльності.

Наразі, обіймаючи посаду начальника відділу міжнародних зв’язків УМСФ, вона активно сприяє розвитку міжнародної співпраці та підвищенню престижу університету як національно, так і за його межами.

Григораш Ольга Вікторівна є не лише компетентним фахівцем у своєму ділі, а й прикладом для наступних поколінь, демонструючи, що завдяки наполегливості, таланту та працелюбності можна досягти великих успіхів у кар'єрі.

Машталер Тамара Артемівна

Image

Випускниця Університету митної справи та фінансів, член правління Асоціації випускників, провідний юрист-консультант юридичного відділу Університету.

Тамара Артемівна демонструє високий рівень професійних знань та навичок у сфері права, допомагаючи Університету розв'язувати різноманітні юридичні питання та завдання.

Виконує відповідальну роль члена правління Асоціації випускників Університету митної справи та фінансів, де активно сприяє розвитку спільноти випускників. Її внесок у розвиток спільноти випускників заслуговує на визнання та повагу, а також слугує прикладом для молодих фахівців, які прагнуть досягти висот у своїй професійній діяльності.