Українсько-Польський Центр

 

mini

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Українсько-Польський Центр Університету митної справи та фінансів було створено за ініціативою Державної митної служби України у 2007 році. Головна мета діяльності центру - сприяння розвитку українсько-польського співробітництва у сфері підготовки і перепідготовки кадрів для митних органів.

З 2007 року на базі Центру створено курси польської мови і культури, які розраховані не лише на студентів і викладачів, а також усіх бажаючих. У травні 2008 року відбувся перший випуск слухачів польської мови і культури. Загалом за 2008-2017 рр. сертифікати рівня А1-А2 вивчення польської мови отримали 287 студентів УМСФ. Навчальна програма виконується з використанням кращих польських підручників та посібників. Слухачі курсів польської мови та культури мають можливість поглибити знання з польської мови до рівня В1 у літніх та зимових школах польської мови, які організовує УПЦ та партнери УМСФ : Вища Публічно-Професійна Школа у Новому Сончі, Вища Школа Економіки та Іновації у Люблині. З нашими партнерами щорічно організовуються та проводяться у Польщі семінари з готельного бізнесу і менеджменту, педагогіки, досвіду волонтерства.

В бібліотеці Центру зібрано 200 наукових монографій, збірників, наукових журналів з польської історії, культури, польського сучасного бізнесу. Такий підхід до мовної політики розглядається як частина сучасної освіти, яка спрямована на потреби бізнесу і формування нової генерації менеджерів.

У 2017 році виповнилося 10 років діяльності Центру. У святкових заходах взяли участь студенти, викладачі, партнери Центру і шановані гості - з офіціальним візитом відвідав університет Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський і Консул Ян Здановський. Під час проведення урочистостей було відкрито дві важливі виставки «Фоторепортаж з Економічніх форумів м.Криниці-Здруй, Польща» (УМСФ) та «Камера-обскура» в Дніпропетровському художньому музеї у складі українсько-польського фестивалю «На крілах дружби».

Українсько-Польським Центром були налагоджені контакти і співпраця з дипломатичними установами Республіки Польща на території України. Партнерами Центру є Посольство Республіки Польща в Україні, Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові, Польський Інститут у Києві.

Разом з Генеральним Консульством РП у Харкові проводились спільні проекти:

2011 – участь у семінарі «Видатні поляки Харкова» Національний університет ім.В.Н.Каразіна (Харків);
Семінар «Методика навчання польської мови як іноземної» Центр PoloniciumВаршавський університет;
2012 – організація центру інформації на базі УПЦ EURO2012, розповсюдження туристичних видань, спеціальної літератури інформаційної , карт «PoliszPass».
2013 – організація і участь у міжнародній науковій конференції «Ігнацій Ясюкович: людина у просторі і часі» (УМСФ, Дніпро);
2016 – виставка члена Національної спілки художників України, директора УПЦ «Камера-обскура» Генеральне консульство РП у Харкові.
2017 – грант на видання книги «Рушії індустріального прогресу».

З 2012 року партнером Українсько-Польського Центру стала і така відома у Польщі та за її межами Фундація «Освіта польська за кордоном» (Варшава). Центр за запрошенням фундації кожний рік бере участь у міжнародних конкурсах «RodacyRodakam» і «Mamtalent». Студенти УМСФ, випускники курсів польської мови та культури отримують дипломи, грантові нагороди.

У 2015 році на зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою і польською спільнотою України була запрошена директор УПЦ Сизоненко І.Г. (Дипломатична Академія ім.Г.Й.Удовенка при МЗС України, Київ)

З 2016 року випускники та слухачі курсів польської мови та культури, викладачі, які володіють польською мовою, приймають участь у польській акції «Президенські читання», в один день разом з усією Польщею і родиною Президента Республіки Польща читають класиків польської літератури. (Подяка ГК РП за участь у акціях.)

З 2010-2017 рр. УПЦ УМСФ був представлений у особі директора Центру Сизоненко І.Г. на Міжнародних Економічних Форумах у м.Криниці-Здруй. (Інститут Східних Студій, Варшава).

У 2018 році УПЦ був представлений у особі директора Центру Сизоненко І.Г. на ХІ Форумі Європа–Україна у Жешуві.

Українсько-Польський Центр УМСФ став центром дружби, який виховує повагу, дає знання мови, історії, культури, створює можливості для української молоді у пізнанні свого найближчого партнера і країни- друга – Республіки Польша.

Адреса Українсько-Польського Центру: Україна 49000 м.Дніпро, вул. В.Вернадського, 2\4, н.к. №1, каб..103
Тел: +380638574344
 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Міжнародні зв'язки_ Українсько-Польський Центр