Відкриття Центру розвитку туризму та гостинності

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
Університет митної справи та фінансів продовжує розвивати мережу профільних центрів як навчальних, дослідницьких і комунікативних платформ, що допомагають реалізувати інтереси студентів, роботодавців, науково-педагогічних працівників.
 
21 березня 2019 року в УМСФ за підтримки Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА буде відкрито Центр розвитку туризму та гостинності, діяльність якого зосереджуватиметься на сфері туристичного й готельно-ресторанного бізнесу в Україні.
 
Створення такого Центру дозволить студентам, передусім тим, що навчаються за спеціальностями «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа», заявити про себе, висловити свої погляди та побажання щодо налагодження реальних системних зв’язків з туристичним та готельно-ресторанним бізнесом, реалізації спільних проектів і розвитку молодіжного підприємництва у сфері туризму. У межах діяльності Центру студенти зможуть дізнатися про кращий досвід ведення туристичного бізнесу, розробити та почати втілювати власні бізнес-ідеї, а, можливо, знайти собі потенційних роботодавців.
 
Для бізнесу Центр розвитку туризму та гостинності – це прекрасна нагода в безпосередньому спілкуванні зі студентами, колегами зі сфери туристичного та готельно-ресторанного бізнесу завести нові знайомства і налагодити комунікацію.
 
Формат Центру передбачає потужну практичну складову у вигляді майстер-класів, кейсів, практикумів, ділових ігор, форумів, воркшопів за участі студентської молоді, підприємців, науковців та представників органів влади.
 
У рамках відкриття Центру пройде виставка туристичних послуг.
 
Місце проведення: вул. В. Вернадського, 2/4, хол корпусу №1.
Час проведення: 10.00 – 11.00 – виставка туристичних послуг
                              11.00 – урочисте відкриття Центру розвитку туризму та гостинності.
 
Переглянуто 388 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Студенти УСМФ влаштували справжнє свято для вихованців дитячого будинку