Про підсумки роботи експертної комісії з первинної акредитаційної експертизи щодо підготовки фахівців освітнього рівня «магістр» галузі знань 12 «Інформаційні технології»

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея

Про підсумки роботи експертної комісії
з первинно
ї акредитаційної експертизи
щодо підготовки фахівців освітнього рівня «магістр»
галузі знань 12 «Інформаційні технології»

освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» 
зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
в Університеті митної справи та фінансів

У період з 19 по 21 грудня 2018 року включно в Університеті митної справи та фінансів відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 грудня 2018 року № 3001-л працювала експертна комісія з акредитаційної експертизи щодо підготовки магістрів зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

Комісія працювала у складі: 

голова комісії - Безкоровайний Володимир Валентиновичпрофесор кафедри системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук, професор

та член комісії – Макаренко Олександр Сергійовичзавідувач науково-дослідного відділу прикладного нелінійного аналізу Інституту прикладного системного аналізу Національного технічного університету України Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, доктор фізико-математичних наук, професор.


Комісія ознайомилася з Університетом митної справи та фінансів, його структурою, матеріально-технічною базою, кадровим забезпеченням спеціальності, навчально-методичним забезпеченням навчального процесу за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», інформаційним забезпеченням студентів і викладачів та іншими складовими освітнього процесу та надала позитивні висновки. Висновки розміщені у розділі «Публічна інформація» на сайті Університету.

професор кафедри системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук, професор
Переглянуто 316 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна