Перспективи діяльності новоствореного Центру правової освіти

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
З нагоди 100-річчя юстиції України в Університеті митної справи та фінансів 12 липня 2018 року було відкрито Центр правової освіти - спільний проект Університету та Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області.
 
З привітальним словом до студентів та гостей церемонії відкриття Центру звернулись заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління правового забезпечення діяльності ради Доброгорський Олександр Володимирович; в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області Ольга Валеріївна Захарова та ректор Університету Бочаров Дмитро Олександрович.
 
У залі засідань вченої ради Університету ректором Університету та в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області було урочисто підписано Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області та Університетом митної справи та фінансів в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 
Діяльність Центру правової освіти буде здійснюватись у напрямах підвищення правової обізнаності населення та надання безоплатної первинної правової допомоги. Пріоритетними формами діяльності Центру є підвищення рівня правової освіти населення, насамперед учнівської та студентської молоді, соціально незахищених верств населення, забезпечення вільного доступу громадян до джерел правової інформації, удосконалення системи правової освіти населення, роз’яснення механізмів надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги та безпосереднє надання безоплатної первинної допомоги окремим категоріям громадян, соціально незахищеним верствам населення.
 
До структури новоствореного Центру увійшла юридична клініка Університету митної справи та фінансів, яка провадить свою діяльність з 2010 року. Студенти юридичної клініки надають соціально незахищеним верствам населення безоплатну правову допомогу у формі усних та письмових консультацій, складання процесуальних документів, представництва інтересів у суді та органах публічної адміністрації.
 
За перше півріччя 2018 року студентами юридичної клініки Університету надано більше 250 консультацій, складено близько 90 процесуальних документів, 5 позитивних судових рішень у справах, в яких юридична клініка надавала правову допомогу.
 
Студенти-консультанти юридичної клініки є постійними учасниками та призерами всеукраїнських змагань, серед яких призові місця на Національній Олімпіаді юридичних клінік з консультування клієнтів; Відкритому дебатному турнірі з антикорупції серед студентів юридичних клінік ВНЗ України; На Всеукраїнському турнірі із класичних судових дебатів із земельного права.
 
Очікується, що поглиблення продуктивної співпраці між УМСФ та Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, створення Центру правової освіти призведе до суттєвого підвищення рівня правової обізнаності мешканців регіону та сприятиме досягненню інших передбачених співпрацею суспільно корисних завдань.
Переглянуто 446 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВІД РОБОТОДАВЦІВ