Відкриття Центру правової освіти

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
З нагоди 100-річчя юстиції України в Університеті митної справи та фінансів 12 липня 2018 року о 10:00 відбудеться відкриття Центру правової освіти - спільного проекту Університету та Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області.
 
Діяльність Центру буде здійснюватися у трьох напрямах: підвищення правової обізнаності населення та надання безплатної первинної правової допомоги, співпраця в межах програм підвищення кваліфікації та наукового співробітництва з ГТУЮ в Дніпропетровській області.
 
Основні функції центру: реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», заходів з підвищення правової освіти населення, програм підвищення кваліфікації та наукового співробітництва з ГТУЮ у Дніпропетровській області та надання безоплатної первинної правової допомоги соціально незахищеним верствам населення.
 
Гості заходу:
1. В.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області – Захарова Ольга Валеріївна.
2. Начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області – Василишина Арзу Парвізівна.
3. Начальник відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області – Моргун Олена Віталіївна.
 
Переглянуто 512 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна До уваги студентів І та ІІ курсу заочної форми навчання