До уваги вступників до магістратури!

Звертаємо увагу на процедуру зарахування на навчання до магістратури випускників бакалаврату УМСФ, які мають місцем реєстрації особливо небезпечні території (перелік). Такі вступники можуть бути зараховані на ту саму спеціальність, за якою отримали диплом бакалавра у 2022 році.

Якщо Ви:

  • зареєстровані у населеному пункті, який є у зазначеному переліку;
  • отримали диплом бакалавра у 2022 році (за кошти бюджету - для отримання рекомендації на бюджет; за кошти фізичних/юридичних осіб – відповідно за кошти фізичних/юридичних осіб),

то вступ до магістратури відбувається без МТНК, мотиваційного листа.

При створенні електронної заяви у Вашому кабінеті вступника буде відсутнє поле «пріоритет», бо вступ відбувається поза конкурсом.

Для підтвердження вказаної категорії зверніться д о приймальної комісії УМСФ (к.137, корпус 1) з такими документами:

  • Довідка про реєстрацію місця проживання особи встановленого зразка, яка містить відомості про реєстрацію місця проживання особи на особливо небезпечній території відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій̆ України від 25 квітня 2022 року № 75;
  •  або інший документ, що підтверджує (декларує) реєстрацію вступника (в тому числі відповідна довідка батьків та свідоцтво про народження).

У разі, якщо не маєте змоги прийти особисто, надішліть скан-копії зазначених документів з накладанням КЕП на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.