Документи на практику

Проведення практики студентів Університету митної справи та фінансів здійснюється відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України та Положення про проходження практики студентами УМСФ.

 

Перед від’їздом на практику студент Університету повинен отримати у керівника практики від Університету належним чином оформлені документи:

У разі зміни місця розподілу на практику в рамках організацій, з якими Університетом укладено угоди про співробітництво, подається заява від студента на ім’я проректора з навчальної роботи Гармаша Є.В. щодо зміни місця проходження практики з аргументацією причини та погодженням керівником практики, завідувачем кафедри та деканом факультету.

 

Студенти за певних обставин можуть самостійно за погодженням з керівниками практики та з дозволу відповідних кафедр обирати для себе місце проходження практики і пропонувати його для використання. При цьому напрям діяльності бази практики повинен відповідати спеціальності підготовки студента.

Проходження практики в цьому випадку здійснюється на основі оформленого не пізніше, ніж за три тижні до закінчення семестру, після якого починається практика, за договором про проведення практики студентів, до якого обов’язково додається аркуш-погодження.

Додаткову інформацію щодо проходження практики можна отримати у відповідальних осіб:

  •  Бурма Олена Сергіївна, к. 220 н.к. № 1 (вул. Вернадського, 2/4), тел. 756-05-40, practice.umsf@gmail.com;

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами