Відділ дистанційного навчання

Дистанційне навчання – престижно, сучасно, іноваційно!

   1Дистанційна форма навчання давно поширена в світі і зарекомендувала себе як прогресивна педагогічна технологія XXI століття. Сьогодні неможливо стати справжнім фахівцем без оволодіння новітніми комп'ютерними технологіями і навичками роботи в мережі Іntегnеt. Дистанційна форма навчання об'єднує в учбовому процесі традиційні педагогічні і нові телекомунікаційні технології, вона є технологією, в якій в освітньому процесі використовуються кращі традиційні та інноваційні засоби; форми навчання, що базуються на комп’ютерних та телекомунікаційних технологіях.

 • Для цієї технології характерна висока якість підготовки фахівця та велика пізнавальна мотивація, що створюється мережею Internet.
 • Дистанційне навчання характеризується високим професіоналізмом, прагненням до співробітництва, самоствердженням і високим рівнем комунікації з колегами.

В основу організації навчального процесу при дистанційному навчанні покладено цілеспрямовану та контрольовану роботу між викладачем і відділом дистанційного навчання Університету митної справи та фінансів та інтенсивну самостійну роботу студентів.

Університет митної справи та фінансів пропонує дистанційне навчання студентам Центру заочногонавчання за напрямами “Фінанси і кредит” та «Економіка підприємства» (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»,«спеціаліст», «магістр»),слухачам Центруфінансової освіти за напрямом «Фінанси і кредит», абітурієнтам Центру довузівської підготовки по підготовчим курсамистанційні курси спрямовані на підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання знань):
• математика; • українська мова.

Необмеженість у часі і просторі!

2

Дистанційне навчання в силу своєї специфіки має багато переваг порівняно з традиційними формами навчання.

Переваги дистанційного навчання:     

 • Можливість пройти курс без відриву від роботи, тобто не витрачаючи свій вільний час і грошові ресурси на поїздки до Університету;
 • Гнучкість освіти - студенти працюють в системі дистанційного навчання в зручний для себе час, самі вибирають темпи навчання і місце навчання
 • Отримання повного навчально – методичного забезпечення, включаючи електронні підручники та конспекти лекцій;
 • Можливість спілкування з викладачем і колегами на відстані за допомогою мережі Інтернет
 • Набуття досвіду роботи в мережі Інтернет та з персональним комп'ютером.

3

Для кого перш за все оптимальна дистанційна освіта:

 • для тих, хто суміщає роботу з навчанням; 
 • іногородніх студентів
 • для тих, хто прагне самостійно розподіляти свій час для праці і навчання. 
Дистанційне навчання передбачає використання ПК та мережі Інтернет.

Додатковими вимогами до студентів та слухачів, які навчаються за дистанційною формою є наявність постійного доступу до Інтернет та веб-ресурсів, які забезпечують участь у навчальному процесі в асинхронному режимах;вміння користуватись сучасними інформаційними та комунікаційними технологіями на рівні, що забезпечує ефективність навчання за дистанційною формою.

Учбовий процес – нові можливості!

4

Учбовий процес по дистанційній формі у загальних рисах виглядає таким чином:

1. Студент отримує всі учбові матеріали і контрольні роботи через платформу дистанційного навчання за допомогою мережі Internet Explorer. При цьому кожен студент має індивідуальний логін і пароль для доступу в систему дистанційного навчання.
2. В зручний для себе час студент вивчає отримані матеріали, виконує індивідуальні і контрольні завдання самостійно (при цьому студент має можливість консультуватися з викладачем щодо виконання робіт за допомогою мережі Інтернет, електронної пошти або, якщо потрібно, при особистій зустрічі ).Потім надсилає виконані роботи викладачеві і після їх перевірки отримує оцінку на своїй сторінці платформи дистанційного навчання через мережу Internet.
3. Виконання індивідуальних завдань у дистанційному навчанні передбачає самостійне виконання курсових робіт при консультуванні з керівниками робіт через платформу дистанційного навчання або очно. Курсові роботи оформлюються студентами в електронному вигляді та на паперовому носії, надсилаються до навчального закладу поштою або подаються особисто, а електронний варіант – через платформу дистанційного навчання, і розглядаються у встановленому порядку.

Керівник відділу дистанційного навчання: 

Булатова Світлана Миколаївна
(056) 726-94-55
ел. пошта : dn.umsf@gmail.com
 
Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Аржанова, 12, гуртожиток, 6 поверх.

Перейти до системи дистанційного навчання можливо завдяки Internet Explorer або Mozilla за посиланням http://edusrv.dp.ua/do.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  You are here: Головна Студентам Навчальний процес Розклад занять денна форма навчання