Print this page

Профорієнтаційний захід для майбутніх правоохоронців

У межах взаємодії між Університетом митної справи та фінансів та потенційними роботодавцями 19 листопада 2019 року кафедрою правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин, спільно з Головним управлінням кадрового забезпечення Національної поліції в Дніпропетровській області проведено профорієнтаційний захід зі студентами 1 та 5 курсів Інституту щодо умов прийому та проходження служби у підрозділах Національної поліції.
Перед студентами виступила старший інспектор з особливих доручень з рекрутингу відділу кадрового забезпечення Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Пелех Марія Анатоліївна.
 
Цікава та змістовна розповідь поліцейської про особливості праці правоохоронців, вимоги до кандидатів на службу, можливості та перспективи професійного росту викликала неабияке зацікавлення аудиторії. Студентами були задані численні запитання до потенційного роботодавця.
 
Read 278 times

Image Gallery