Профорієнтаційний захід для майбутніх правоохоронців

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
У межах взаємодії між Університетом митної справи та фінансів та потенційними роботодавцями 19 листопада 2019 року кафедрою правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин, спільно з Головним управлінням кадрового забезпечення Національної поліції в Дніпропетровській області проведено профорієнтаційний захід зі студентами 1 та 5 курсів Інституту щодо умов прийому та проходження служби у підрозділах Національної поліції.
Перед студентами виступила старший інспектор з особливих доручень з рекрутингу відділу кадрового забезпечення Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Пелех Марія Анатоліївна.
 
Цікава та змістовна розповідь поліцейської про особливості праці правоохоронців, вимоги до кандидатів на службу, можливості та перспективи професійного росту викликала неабияке зацікавлення аудиторії. Студентами були задані численні запитання до потенційного роботодавця.
 
Read 273 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна