Зустріч з потенційними роботодавцями першокурсників фінансового факультету

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
29 жовтня 2019 року в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» студенти 1-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», зустрілися з Гезь Оленою Володимирівною, директором регіонального офісу у м. Дніпро ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна».
ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» входить до Групи PZU. Група PZU є однією з найстаріших і найбільших страхових груп в Польщі з погляду премій, з широким спектром страхових і фінансових продуктів та 200-річними традиціями страхування.
 
Страхова Група PZU об’єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литві та України, понад 16 тис. співробітників та понад 200 видів страхових продуктів.
Представник ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» говорила із студентами про сутність страхування як особливої сфери фінансової системи держави, перспективи розвитку національного страхового ринку та можливості випускників вищого навчального закладу щодо побудови кар’єри у страховому бізнесі.
 
Із студентами було проведено анкетування, за підсумками якого бажаючи будуть зараховані до Академії кадрового резерву Страхової компанії «ПЗУ Україна».
 
Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам та потенційним роботодавцям за успішну співпрацю з підготовки висококваліфікованих фахівців!
Read 248 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Набір до військової кафедри УМСФ