Студенти спеціальності «Туризм» познайомилися з практикою ведення екскурсійного бізнесу

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
11 травня 2019 р. у межах дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» відбулася зустріч і ділова розмова студентів спеціальності «Туризм» УМСФ із відомим практикуючим приватним екскурсоводом міста Дніпра Антоном Мухіним.
 
Як розпочати і закріпити свій екскурсійний бізнес в умовах міста, яке порівняно з іншими поки що відвідує небагато туристів. Яка головна ідея і місія власної екскурсійної бізнес-діяльності? Як приходять ідеї щодо нових екскурсій і як вони проектуються? Як знаходяться клієнти-екскурсанти і як з'являються в таких умовах постійні клієнти? Яка частка немісцевих, у тому числі іноземних, екскурсантів? Яка частка корпоративних та індивідуальних замовлень і хто в основному замовляє екскурсії?. Наскільки вигідний екскурсійний бізнес у нашому місті і які умови для його розширення?
 
Про це та інше з великим інтересом дізнавались наші студенти із цікавої та змістовної доповіді і дискусії.
 
Також відбувся захист індивідуальних робіт з дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» - розробка власних (поки що віртуальних) і аналіз відвіданих екскурсій. Авторський пізнавальний велосипедний маршрут по Амстердаму від Софії Лижечко, програма надання комплексу дорожньої інформації на шляху від Хургади до пірамід Гізи від Уляни Кулько, ґрунтовний аналіз відвіданої екскурсії Антона Мухіна «Двори і підворіття Катеринослава» від Валентина Чупахіна.
 
Творчий підхід і креатив на потужному теоретико-методичному екскурсознавчому підгрунті – такі орієнтири у підготовці студентів спеціальності «Туризм» в УМСФ.
Read 541 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна