Стажування та проведення екскурсій у банках міста

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Банк Аваль оголошує набір на стажування із наступним працевлаштуванням у відділеннях банку. Навчання розпочинається з 11 лютого, триває 6 тижнів. Стажери отримують оплату у розмірі 4 тис. грн. Контактна особа - Ольга Пальона регіональний менеджер з управління групою відділень Дніпропетровської обласної дирекції АТ "Райффайзен Банк Аваль" (моб.тел. (067) 6013606).
З питань стажування та працевлаштування у банках звертатись також до відділу організації практики та сприяння працевлаштуванню, к.217, тел.:756-05-16.
 
АТ АБ «Радабанк» запрошує студентів та абітурієнтів на лекцію «Історія грошового обігу на території України» та огляд експозиції музею грошей у приміщенні банку. Керівництво банку також запрошує бажаючих на лекції «Перспективи банківського ринку України», «Напрями у банківському бізнесі, які допомагають розвивати особисті якості». Інформація про час і місце проведення лекцій знаходиться на кафедрі банківської справи та фінансових послуг, к.416, тел.756-05-73.
 
АТ КБ «Приватбанк» запрошує студентів та абітурієнтів на екскурсію до відділень банку із інформацією про сучасні банківські послуги та спеціалізацію майбутніх банкірів. Екскурсія передбачає огляд сучасного банківського обладнання, ознайомлення з діяльністю найбільшого банку України. З питань організації екскурсії звертатися до кафедри банківської справи та фінансових послуг, к.416, тел.756-05-73.
Read 741 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна