Першокурсники знайомляться з майбутніми роботодавцями

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
11 вересня перший курс факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин з цікавістю віднеслися до можливості подивитися на власні очі, як працює один з найважливіших для області департаментів - Департамент фінансів Дніпропетровської ОДА.
Зустріч з працівниками департаменту була насиченою та змістовною. Особливою родзинкою стало відвідування музею фінансів, де першокурсники змогли поринути в історію становлення фінансової системи нашої області.
 
Крім того, 14 вересня у приміщенні Головного управління ДФС у Дніпропетровській області з метою ознайомлення молоді з діяльністю органів ДФС та посилення практичної підготовки студентів відбулась лекція для першокурсників факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин.
Фахівці ГУ ДФС ознайомили студентів з основними завданнями фіскальної та митної служб, що направлені на ефективне адміністрування процесу збору податків, консультування та допомогу бізнесу. Наприкінці заходу особливу увагу приділили умовам працевлаштування випускників закладів вищої освіти в органах ДФС.
 
Наші першокурсники під час доповідей працівників управління зацікавилися не тільки майбутнім місцем працевлаштування, а й можливістю поглибити свої знання в галузі оподаткування.
 
Щиро вдячні нашим партнерам за зустріч!
Read 1155 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна