Методичні рекомендації щодо реєстрації науково-педагогічних працівників Університету в системі Google Scholar

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРО СЕРВІС GOOGLE АКАДЕМІЯ
Адреса входу: https://scholar.google.ru/

Google Академія є пошуковою системою, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.

Google Академія дозволяє здійснювати пошук наукової і навчально-методичної літератури. Використовуючи єдиний формат запиту, можна виконувати пошук за різними джерелами, включаючи статті, дисертації, книги, реферати і звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями, які пройшли рецензування.

Google Академія класифікує статті так само, як і вчених, оцінюючи увесь текст кожної статті, її автора, видання, в якому опублікована стаття, і частоту цитування даної роботи в науковій літературі. Найбільш релевантні результати відображаються на першій сторінці.

ФУНКЦІЇ GOOGLE АКАДЕМІЇ

• Пошук за різними джерелами на одній сторінці

• Пошук статей, рефератів та бібліографічних посилань

• Пошук повного тексту документа в бібліотеці або Інтернет-мережі

• Отримання інформації про основні роботи з будь-якої галузі науки

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ СЕРВІСОМ GOOGLE АКАДЕМІЯ?

Для користування сервісом Google Академія необхідно створити в ньому особистий відкритий профіль.

СТВОРЕННЯ ВІДКРИТОГО ПРОФІЛЮ В GOOGLE АКАДЕМІЯ

Крок 1. Зареєструйтесь в сервісі Google і створіть іменну електронну пошту в …@gmail.com (наприклад, taras.shevchenko@gmail.com), заповнивши наступну реєстраційну форму обов’язковим підтвердженням адреси в домені amsu.dp.ua:

adf


Крок 2. Увійдіть у створену Вами іменну електронну пошту в сервісі Google, переконайтесь, що вона працюєКрок 3. Знайдіть у верхньому правому куті створеної Вами іменної електронної пошти знак
¢¢¢
¢¢¢
¢¢¢

--  > Оберіть «Інші сервіси Google»
--  > Знайдіть в розділі спеціалізований пошук
«Академія»

asd

Оберіть «Мої цитати» (вгорі)  --  >  Заповніть поля, наведені нижче.

w

Крок 4. Перевірте чи відобразилася адреса корпоративної університетської пошти (academy@amsu.dp.ua) в полі «Електрона пошта для підтвердження»  --  > Поставте галочку «Дозволити загальний доступ до мого профілю» (для того, щоб зробити даний профіль загальнодоступним, а інформацію, що міститься в ньому відкритою для здійснення рейтингування) -- > Натисніть «Зберегти».

У верхньому правому кутку Ви зможете бачити інформацію про три індекси цитування:

1) статистика цитування – кількість бібліографічних посилань на всі публікації. Другий стовбець містить «найновішу» версію цього показника, тобто кількість нових посилань на всі публікації за останні 5 років.

2) h-індекс – найбільше значення h, при якому h публікацій мають принаймні h бібліографічних посилань. Другий стовпець містить «найновішу» версію цього показника, тобто найбільше значення h, при якому h публікацій мають принаймні h бібліографічних посилань за останні 5 років.

3) i10 індекс – кількість публікацій, які мають принаймні 10 бібліографічних посилань. Другий стовбець містить «найновішу» версію цього показника, тобто кількість публікацій, які мають принаймні 10 бібліографічних посилань за останні 5 років.

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ЦИТУВАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ
ЧЕРЕЗ ПРОФІЛЬ «GOOGLE АКАДЕМІЯ»

Визначити рівень цитування наукових праць конкретного науково-педагогічного працівника через сервіс «Google Академія» можна лише в тому випадку, коли він має особистий відкритий профіль «Google Академія»
1. Увійдіть до сервісу «Google Академія»
2. У вільний рядок впишіть прізвище науково-педагогічного працівника, індекс цитування якого Ви хочете знайти, та натисніть пошук.
До індивідуального рейтинг-листа науково-педагогічного працівника заноситься цифра, що означає суму всіх бібліографічних посилань на наукові праці науково-педагогічного працівника за останні 5 років.

e

 

 

 

 

Read 5329 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Увага! НОВІ РЕКВІЗИТИ для оплати