НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ВІДЕОПРОЕКТ «МИТНИК-ТАЙМ»

 

 
 
Яке прекрасне рідне слово!
Воно – не світ, а всі світи.
В. Сосюра 

 

 

Проект, що нещодавно зародився у стінах нашого Університету, покликаний донести красу сучасної української мови до кожного, хто хоче розширити свій кругозір. Учасники відеопроекту пропонують влучні пояснення та зрозумілі приклади, що допоможуть  розвивати мову та мовлення майбутнього успішного фахівця.
 
 
Проводячи таку просвітницьку діяльність, учасники «Митник-тайму» сподіваються зацікавити глядачів, долучити їх до правильного використання сучасної української літературної мови. У зручному й актуальному нині відеоформаті ведучі розповідають про найуживаніші помилки і те, як їх потрібно уникати; про те, що важливо знати здобувачу вищої освіти, щоб бути компетентним посадовцем.
 
 
Тематичні відео, створені студентами, вміщують не тільки корисну інформацію, а й доповнені подіями з університетського життя.
 
 
Зачинателем проекту є група юридичного факультету П-17-3.
 
 
Директор проекту – Артур Караянц
 
 
Головний редактор – Марія Волкова
 
 
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Козинець Інна Іванівна.
 
«Митник-тайм» – ПРОЕКТ, який не стоїть осторонь від проблем мовної та мовленнєвої професійної компетенції і розуміє, що майбутнє української мови залежить від вчасної поінформованості студента-митника.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами