До уваги науково-педагогічної спільноти!

 

Інформуємо вас про можливість стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University». Передбачається 108 годин навчання 12-30 листопада 2018р. у м. Новий Сонч, Польща.

 

Програма стажування включає модулі «Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (36 год.), «Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу» (36 год.), «Наука як основа освітнього процесу» (36 год.).

 

Дистанційна частина стажування запланована на 12-26 листопада, а очна – на 27-30 листопада. Деталі за посиланням: http://wsb-nlu.edu.pl/Internship?wsblang=en

 

Учасники стажування також мають можливість взяти участь в ІІІ Міжнародній науково- практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність». Звертаємо вашу увагу: для студентів участь у конференції – безкоштовна! Деталі, умови участі, трансферу та проживання дивиться на офіційному сайті університету.
З вересня 2018 року стартує нова спеціальність «Філологія: Германські мови, переклад включно, англійська - перша» + німецька і корейська мови!!!

Автор унікальної методики викладання корейської мови слов’янам пані Бе Джи Йон є викладачем нашого університету! Серед досягнень її колишніх студентів: міжнародний сертифікат найвищого рівня С2 = рівня носія мови! (Колесник Марія, стипендіат програми МВА Ведення корейського та східного бізнесу, випускниця Університету, спеціальність Менеджмент ЗЕД)

Кафедра має договори з майбутніми роботодавцями та пропонує місця проходження практик, участь у міжнародних програмах мобільності студентів, міжнародних наукових, навчальних та громадських заходах

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Новини кафедри