Рада молодих вчених

Україна отримала окреме вікно «Еразмус+»: 5млн. євро в межах Програми піде адресно для фінансування українських проектів та мобільності у вищій освіт

Україна отримала окреме вікно для фінансування конкурсів Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр. Додаткове фінансування виділено за напрямом Кey Аction (KA)1 «Міжнародна кредитна мобільність» у розмірі 2,5 млн євро, напрямом Кey Аction (KA)2  «Розвиток потенціалу вищої освіти» у розмірі 2 млн євро, а також півмільйона євро – за напрямом Жан Моне.


Шановні студенти!

Запрошуємо Вас долучитися до дослідницької роботи в наукових гуртках Університету митної справи та фінансів. На сьогоднішній день в університеті діє 24 гуртки, за різними спеціальностями, відповідно до кафедр та напрямів діяльності.

 


Шановні науковці!

 

Пропонуємо Вам план роботи Ради молодих учених Університету митної справи та фінансів. Запрошуємо Вас до співпраці.


Шановні науковці!
Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради спільно з НГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» організовують триденну практичну школу з написання грантових проектів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Орієнтовані дати проведення: 28.04-30.04.2018 року. Проїзд із Дніпра, проживання та харчування учасників Школи буде забезпечено організаторами заходу.


 

 

 

Склад "Ради молодих вчених":

КоткоКотко Ольга Костянтинівна — Голова РМВ Університету митної справи та фінансів, аспірант кафедри міжнародної економіки.
Сфера наукових інтересів: інноваційне забезпечення інвестиційних процесів в системі економічної безпеки держави
Контактна інформація: belkot_19@ukr.net

ГорященкоГорященко Юлія Григорівна — заступник Голови РМВ Університету митної справи та фінансів, доцент кафедри економіки підприємств , кандидат економічних наук.
Сфера наукових інтересів: статистично-інформаційне забезпечення управлінської діяльності на мезорівні.

ІванисенкоІванисенко Іван Сергійович — секретар РМВ Університету митної справи та фінансів, аспірант кафедри транспортних систем та технологій.
Сфера наукових інтересів: вдосконалення та модернізація високошвидкісного транспорту, магнітна левітація.

Рада молодих вчених (РМВ) є постійно-діючим колегіальним, дорадчим та представницьким органом з питань молодих науковців та спеціалістів.

РМВ діє згідно з чинним законодавством, Статутом Університету митної справи та фінансів та Положенням про РМВ .

Основною метою діяльності РМВ є всебічне сприяння науково-педагогічній, винахідницькій та іншій творчій діяльності аспірантів, молодих вчених віком до 35 років, докторантів - 40 років, широка пропаганда новітніх досягнень в галузі науки, техніки і освіти серед молоді, реалізація професійних, інтелектуальних та соціально-побутових інтересів та прав наукової молоді Університету.

Основними завданнями РМВ є:

 

 • сприяння формуванню умов для розкриття наукового та творчого потенціалу молодих вчених;
 • підтримка талановитих дослідників серед аспірантів, молодих вчених, надання їм всебічної допомоги для ефективної науково-дослідницької роботи, забезпечення сталого розвитку наукових шкіл Університету;
 • сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого з фундаментальними професійними знаннями та широким демократичним світоглядом;
 • встановлення та підтримка професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вищих навчальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами;
 • організація публічних заходів для поширення світогляду та громадського самовизначення молоді;
 • інформування про діяльність РМВ на веб-сайті Університету та ЗМІ;
 • вираження думки молоді та підготовка пропозицій щодо аспектів діяльності молодих вчених;
 • захист соціальних та виробничих інтересів молодих вчених;
 • сприяння встановленню тісних зв’язків між старшим та молодшим поколінням вчених, забезпечення спадкоємності у науковій діяльності.

 

 

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Ви тут: Головна Наукова діяльність Рада молодих вчених Главная(новости) Ліцеї при УМСФ/Митно-податковий ліцей